İnsanoğlunun elindeki en eski ve en değerli kaynak olan ahşap binlerce yıldır kullanılmaktadır. Ahşap doğal güzelliği, faydaları, sağlıklı ve uzun ömürlü olması ile doğanın bize sunduğu eşsiz bir malzemedir.

Ahşap kutu, ahşap promosyon ve hediyelik eşya sektörünün öncüsü Özalay Ahşap, ağacın sıcaklığını, samimiyetini ve yıllara meydan okuyan kalitesini ürünlerine yansıtıp, müşterilerine sürekli yeni ve özgün tasarımlar sunmayı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesini firma kültürü olarak benimsemiştir.

Üretim tecrübesi, sektörel uzmanlığı ve güçlü altyapısı ile firmamızda üretilen en önemli değer “kalite”dir.

Farklı ahşap ürün kategorilerinde kaliteli, şık ve geniş bir üretim yelpazesi sunan firmamız, çeşitli teknikler kullanarak özel tasarlanmış ve kişiselleştirilmiş kutu, ambalaj ve promosyon ürünleri ile Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermektedir.

Müşterilerimiz arasında Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Amerika ve Ortadoğu’nun uluslararası markaları bulunmaktadır.

Özalay Ahşap, model tasarımından imalata, imalattan baskıya kadar her türlü üretim aşamasında hizmet vermektedir.

Üretim tesislerimizde, müşterilerimizin ahşap ürün ihtiyaçlarını yüksek kalitede gerçekleştirmeye yardımcı olacak her türlü teknik donanım ve profesyonel ekibin desteği bulunmaktadır. Küçük ya da büyük her iş özeldir ve aynı titizlikle ele alınır. Üretim öncesi, üretim ve baskı sonrası aşamalarının tamamı firmamız çatısı altında tamamlanmakta, böylece iş süreçleri, kalite ve maliyetler üzerinde yüksek bir kontrol gücü sağlanmaktadır.

Firmamız 40 yıllık bilgi ve tecrübeleri ışığında üretilen çevre ile dost ürünleri ile sizlere hizmet vermekten ve değerli müşterileri arasında görmekten mutluluk duyacaktır.